Kadra

Wersja do wydrukuWersja do wydruku
Zespół żłobkowy tworzą osoby, które posaidają kwalifikacje i doświadczenie w pracy z Maluszkami. 
mgr Magdalena Chmarzyńska
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Osoba prowadząca przedszkole. Jest absolwentką pedagogiki, specjalność – wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadziła również Niepubliczne “Magiczne Przedszkole” w Gdańsku .
pani Kasia
pielęgniarka
pani Grażyna
opiekunka dziecięca
pani Patrycja
opiekunka dziecięca
pani Asia
opiekunka dziecięca
pani Asia B.
nauczyciel wychowania przedszkolnego
Jestem absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku, ukończyłam dwa kierunki pedagogiczne o specjalnościach: wczesnoszkolna i przedszkolna oraz opiekuńczo – wychowawcza z resocjalizacją. W pracy z dziećmi najwspanialsze dla mnie jest to, że nic dwa razy się nie zdarza, a każdy nowy dzień niesie ze sobą kolejne wyzwania. Staram się otaczać dzieci troską i zrozumieniem, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i pamiętając o tym, że każde z nich jest inne: wyjątkowe i niepowtarzalne. Wybitny pedagog J.Korczak powiedział kiedyś: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”- to prawda, śmiech dziecka jest szczery i piękny, a dla mnie jest największą nagrodą za trud i wysiłek włożony w codzienną pracę.
pani Agata
nauczycielka rytmiki
Absolwentka Rytmiki oraz Dyrygentury Chóralnej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Ukończyła również Podyplomowe Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Gdańskim, broniąc pracy dyplomowej dotyczącej logorytmiki. Posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel rytmiki oraz gry na pianinie. Pracowała ze zróżnicowanymi wiekowo grupami. Przez dziesięć lat była artystką- solistką w Polskim Chórze Kameralnym, prowadzi chór, w którym pracuje z osobami zarówno dorosłymi, jak i młodzieżą. Praca z dziećmi, ich kreatywnym rozwojem, nowoczesna, wszechstronna edukacja poprzez nauczanie muzyki to główne obszary jej zainteresowań, z którymi związała swoją ścieżkę zawodową.
pani Gosia
nauczycielka języka angielskiego
pani Sylwia
nauczycielka gimnastyki
.Nazywam się Sylwia Łukaszewicz i jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W trakcie studiów ukończyłam, dodatkową 2-letnią specjalizację ze Sportowej Odnowy Biologicznej i Fizjoterapii, jak również, podyplomowe studia z gimnastyki korekcyjnej i wczesnego usprawniania. Od ponad 4 lat zajmuję się gimnastyką korekcyjną, ucząc Państwa dzieci, reguł poprawnego ćwiczenia. Z przedszkolem Puchatek współpracuję od 2008 roku, a gimnastykę korekcyjną prowadzę już od 2005roku. Wśród natłoku dziecięcych zajęć - m.in. z tańca, karate, języka angielskiego, rytmiki, gimnastyka korekcyjna jest zapomnianą dziedziną, a jakże przecież ważną! Wady postawy ciała, anomalie rozwojowe stały się obecnie nader częste, obejmują ponad 80% dzieci przedszkolnej i młodzieży szkolnej. Najczęściej obserwuję boczne skrzywienia kręgosłupa, asymetrie barków, łopatek, trójkątów talii, nadmiernie zaakcentowane krzywizny w płaszczyźnie strzałkowej oraz wady stóp, a co za tym idzie koślawości kolan. Gimnastyka korekcyjna jest częścią wychowania fizycznego i obowiązują w niej zasady i metody wychowania fizycznego. Ale jednocześnie gimnastyka korekcyjna, jest specyficzną formą ćwiczeń fizycznych, w których ruch został w pewnej mierze podporządkowany celom terapeutycznym. Wczesne rozpoznanie wad postawy, przy systematycznej pracy, pozwala całkowicie zminimalizować wadę, lub po prostu się jej pozbyć. W swoim dorobku zawodowym mam wiele takich dzieci, których mądrzy rodzice w porę interweniowali i uniknęli problemów w przyszłości. Z dziećmi pracuje na różnorodnym sprzęcie, starając się, by moje zajęcia były jedyne i niepowtarzalne. Szczudła, ‘jeżyki’, maty sensoryczne, drabinki, piłki, trampoliny, woreczki, papierowe rury, laski gimnastyczne - to tylko cześć sprzętu, jaki zabieram ze sobą na zajęcia. W dalszej części przedstawiam zdjęcia z zajęć, które prowadzę m.in. w przedszkolach. Zapraszam do współpracy!